Salvadory do léta i zimy

Plánování jarních výletů a letních dovolených je tady. Jak se správně na tyto cesty připravit a sbalit? Každý, kdo už pár výletů zažil, ví, že je důležité myslet na pohodlnost, lehkost a praktičnost. Ať už se jedná o lehký batoh či to, co batoh obsahuje, nebo o pohodlné boty. Například Bosky jsou lehké, nezaberou moc místa, a hlavně najdou své využití všude – na pláži, na výšlapu i ve městě. Nebo třeba při cestě kolem světa.

Slávek Král za posledních 10 let dvakrát objel svět stopem a na každém kontinentu strávil minimálně půl roku. Nepotřebuje moc peněz – cestuje jen stopem, kempuje a často dobrovolničí. Nastopoval přes 300 000 km v 86 zemích světa a 21 státech v USA. Napsal knihu Stopařův průvodce zeměkoulí a je zapsán v knize rekordů za největší vzdálenost ujetou autostopem. A právě Bosky budou součástí dalších Slávkových dobrodružství.

Minulý víkend jsem v nich zrovna strávila celou naši tradiční obecní zabíjačku, kterou organizuji. Dost jsem je ocenila, protože mrzlo a nebyla mi zima od noh. Jsou zkrátka dobrým parťákem i do nevlídného počasí – vzpomínám na náš poslední výlet z Březnice přes Boudu na Malenovický hrad. Staly se z nich zkrátka takové víkendové boty pro můj volný čas a koníčky. Do práce je ale nenosím, to volím elegantnější obuv.

Salvadory mám v plánu ještě dlouho mít, jsem na boty totiž hodně opatrná, a navíc jsem s nimi opravdu spokojená. Ještě používám impregnaci, aby vydržely jako nové co nejdéle. Vyzkoušela jsem hodně Bennon bot a ty, které mi po několika letech dosloužily, využívám stále dál na práci kolem domu a na zahradě. Jsem šetřílek.

Veronika Kozmíková

Sleva 5 % pro Klub Machrů

Přidej se do Klubu Machrů jednoduchou registrací. Členství je zdarma a obratem získáš kromě slevy i další výhody.

30 dní na vrácení a výměnu
Doprava zdarma i na vratky
Prioritní reklamace do 15 dnů
Registruj se

Sleva 5 % pro Klub Machrů

Přidej se do Klubu Machrů jednoduchou registrací. Členství je zdarma a obratem získáš kromě slevy i další výhody.

30 dní na vrácení a výměnu

Doprava zdarma i na vratky

Prioritní vyřešení reklamace do 15 dnů

Zákaznická
podpora

Otevírací doba

Po–Pá: 8.00–15.00

Tel. číslo