Doprava a platba

Záleží jen na vás, jestli budete chtít balík doručit přes Zásilkovnu nebo službu DPD a taky jaký způsob platby zvolíte. Zaplatit u nás aktuálně můžete online platební kartou, převodem na účet nebo na dobírku. A jak je to s cenou za dopravu? Nakupte na e-shopu nad 999 Kč a balík vám doručíme zdarma.

Způsob dopravy

Balík vám doručíme na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny po celé České republice.

Nechte si balík doručit na jakoukoliv adresu po České republice, třeba domů nebo do práce.

Balík vám připravíme k vyzvednutí na naší prodejně ve Zlíně. Najdete nás v 64. budově Areálu Svit.

Způsob platby

Objednávku zaplatíte přímo v nákupním košíku přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Ušetříte si starosti při přebírání balíku.

Za objednávku zaplatíte hotově nebo platební kartou při přebírání balíku. Musíme vás ale upozornit, že za platbu na dobírku zaplatíte poplatek 35 Kč.

Objednávku zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí balíku na prodejně ve Zlíně.

Svou objednávku zaplatíte převodem na účet. Informace k platbě vám pošleme na e-mail po dokončení objednávky. Na vaší objednávce pak začneme makat po připsání platby na náš účet.

Často kladené dotazy

Balík vám rádi doručíme zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Objednávky expedujeme nejpozději do následujícího pracovního dne. Po předání balíku dopravci už ale doba doručení není v našich rukou. Cestu zásilky můžete sledovat přes odkaz, který obdržíte na e-mail. Pokud jste registrovaným členem Klubu Machrů, zásilku můžete sledovat také po přihlášení do svého účtu v sekci Objednávky.

Aktuálně posíláme balíky jen v rámci České a Slovenské republiky.

Jakmile vaši objednávku předáme dopravci, můžete cestu zásilky sledovat přes odkaz, který obdržíte na e-mail. Pokud jste registrovaným členem Klubu Machrů, zásilku můžete sledovat také po přihlášení do svého účtu v sekci Objednávky.

Ano, ale pouze do doby, než vaši objednávku předáme dopravci. Poté už vaši objednávku zrušit nebo změnit bohužel nemůžeme. S vaším požadavkem proto prosím co nejdříve zavolejte na naši zákaznickou linku ne tel. číslo +420 725 934 454. Volat můžete každý pracovní den od 8 do 15 hodin.

Samozřejmě, registrace pro uskutečnění objednávky není podmínkou. Jako registrovaný uživatel v Klubu Machrů ale máte spoustu výhod určených jen pro členy. Čekají na vás pravidelné slevy, prioritní vyřízení reklamací nebo možnost vrácení zboží zdarma.

Ano. Informace k platbě vám pošleme na e-mail po dokončení objednávky. Musíte ale počítat s tím, že objednávku začneme zpracovávat až po připsání platby na náš účet.

Pokud jsme vaši objednávku ještě nepředali dopravci, zavolejte na naši zákaznickou linku a vaši adresu změníme. Po předání zásilky dopravci už to bohužel není možné. Volat můžete každý pracovní den od 8 do 15 hodin na tel. číslo +420 725 934 454.

Rádi vám s čímkoliv pomůžeme každý pracovní den od 8 do 15 hodin. Zavolejte nám na tel. číslo +420 725 934 454 nebo nám napište na eshop@bennon.cz.

Sleva 5 % pro Klub Machrů

Přidej se do Klubu Machrů jednoduchou registrací. Členství je zdarma a obratem získáš kromě slevy i další výhody.

30 dní na vrácení a výměnu

Doprava zdarma na vratky

Prioritní vyřešení reklamace do 15 dnů

Zákaznická
podpora

Otevírací doba

Po–Pá: 8.00–15.00

Tel. číslo