Jsme jednoduše Bennon

Machři,

ať se neztratíte. Od roku 2022 jsme jednoduše Bennon. A protože jsme si říkali, jak to pro vás zjednodušit, rozhodli jsme se, že zároveň se změnou jména i všechny naše produkty spojíme pod jednu značku Bennon.

Proč jsme se pro změnu rozhodli? Všichni víme, že 1/3 svého života trávíme v práci, a vaše bezpečí při práci je pro nás samozřejmě na prvním místě. Na čem ale opravdu nejvíce záleží je život, který na vás čeká, až pracovní oblečení a boty sundáte. A proto spojujeme síly a příběhy pod jednu značku Bennon, čímž děláme další krok k tomu, jak kvalitu a vlastnosti našich produktů dále zlepšovat, abyste si mohli užít život ve zdraví v práci i mimo ní.

Jestli jste na našem e-shopu poprvé, možná si říkáte, proč teda některé produkty najdete pod značkou Bennon, některé ProMacher a některé zase jako Adamant. U starších modelů produktů dojde k přeměně názvů postupně, takže je ještě nějakou dobu pod těmito staršími názvy na e-shopu najdete. Během následujících dvou let ale značky Adamant a ProMacher zmizí a všechny produkty se přejmenují na značku Bennon. Taktéž všechny novinky, které od teď budeme zařazovat do kolekce, budou jen pod značkou Bennon.

Není vám něco jasné nebo chcete poradit? Ozvěte se nám na zákaznickou linku.

Sleva 5 % pro Klub Machrů

Přidej se do Klubu Machrů jednoduchou registrací. Členství je zdarma a obratem získáš kromě slevy i další výhody.

30 dní na vrácení a výměnu

Doprava zdarma na vratky

Prioritní vyřešení reklamace do 15 dnů

Zákaznická
podpora

Otevírací doba

Po–Pá: 8.00–15.00

Tel. číslo